O Just

Szanowne Klientki
i Klienci Just

Od ponad 90 lat marka JUST jest synonimem sukcesu i jakości. Jesteśmy szwajcarską firmą rodzinną, która od trzech pokoleń stara się budować zaufanie Klientów i pozostając w harmonii z naturą, czerpie z jej bogactwa. Marka JUST jest obecna w ponad 30 krajach. W naszej ofercie znajdują się skuteczne produkty do pielęgnacji ciała, kosmetyki i środki czystości na bazie ekstraktów roślinnych i składników naturalnych najwyższej jakości.

Wszystkie artykuły marki JUST dostępne w Polsce są produkowane i kontrolowane wyłącznie w Szwajcarii. Każdy produkt ma określone działanie i może być stosowany w zależności od indywidualnych potrzeb.

Produkty

Produkty JUST mają za zadanie poprawę samopoczucia i podniesienia jakości
życia Klientów. Aby to osiągnąć, sformułowaliśmy następujące zasady,
którymi się kierujemy:

W centrum naszego
zainteresowania stoi 
zawsze człowiek

Stosujemy wyłącznie surowce wysokiej jakości

Nasze produkty nie są testowane na zwierzętach

Zgodnie z 
filozofią firmy

Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i innowacje. Nowe połączenia składników aktywnych i formuły są opracowywane, testowane i produkowane wyłącznie w naszych własnych laboratoriach. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować wysoką jakość oferowanych produktów.

Produkty JUST są dostępne wyłącznie w sieci sprzedaży bezpośredniej lub sprzedaży internetowej za pośrednictwem Platformy Klienta JUST, nie znajdą ich Państwo na półkach sklepowych. Podczas Spotkań w kameralnym gronie nasze Konsultantki chętnie podzielą się wiedzą na temat działania i składu poszczególnych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy JUST i mamy nadzieję, że obdarzą nas Państwo zaufaniem.

Promocje

Zobacz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

+48 22 518 02 50 biuro@justpolska.pl