Jak kupić

Zamawiaj online bez rejestracji!

Produkty JUST możesz zamówić za pośrednictwem internetowej Platformy Klienta. Korzystając z niej możesz zakupić produkty JUST w cenach katalogowych, bez konieczności rejestracji.

Zarejestruj się i kupuj taniej!

Rejestrując się korzystasz z rabatów i dodatkowych promocji dostępnych tylko dla osób zarejestrowanych, bez żadnych zobowiązań. Sprawdź ile możesz zyskać. Wybór należy do Ciebie.

Spotkania JUST

Zakup produktów JUST jest również możliwy podczas Spotkań indywidualnych.  Pokazy produktów są dostosowane do potrzeb i wymagań uczestników Spotkania. Uczestnictwo na Spotkaniu w domu lub innym nadającym się do tego miejscu, daje możliwość wypróbowania oraz zakupu produktów. Dzięki tej formie sprzedaży Klienci mogą skorzystać z fachowych i indywidualnych porad. Spotkania JUST nie zobowiązują do zakupu, są za to przyjemną przerwą w codziennych obowiązkach!

 

Spotkania JUST umożliwiają:

Wypróbowanie
wszystkich produktów

Uzyskanie indywidualnych
porad od Konsultantek JUST

Spędzenie czasu w miłej
atmosferze i zamówienie
produktów

Zastanowienie się, czy chcesz
zostać Gospodynią kolejnego Spotkania
lub Konsultantką JUST, co umożliwi
Ci bezpośrednie zamawianie,
stosowanie, prezentowanie
i sprzedawanie produktów

Oderwij się od codziennych obowiązków

Zarówno organizacja Spotkania u siebie w domu, jak i uczestnictwo jako Gość jest świetnym sposobem na oderwanie się od codziennych obowiązków. Konsultantki JUST udzielą szczegółowych porad dotyczących prawidłowego stosowania naszych produktów oraz omówią właściwości naturalnych składników aktywnych. Ponadto udzielą cennych wskazówek na temat pielęgnacji ciała i sposobów na poprawę samopoczucia.

Promocje

Zobacz

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

+48 22 518 02 50 biuro@justpolska.pl